Hakkımızda

Turkish Acoustic Ses İzolasyon Ürünlerinde Türkiyede ve Tüm Dünyada En Doğru Ürünlerle Öne Çıkmaktadır.

Hakkımızda

Biz sizle birlikte,
Büyük bir ekibiz.

Turkish Acoustic 2000 yılından beri en doğru akustik ürünlerin kullanımını araştırarak kendi bünyesince sizlere en sağlıklı sorun yaşamayacağınız ürünlerin üretimini ve temini gerçekleştirmektedir. Akustik süngerler, akustik paneller ve diğer tüm akustik izolasyon malzemeleri için Turkish Acoustic fabrikalarından temin işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm dünyaya ürünlerin ihracatını gerçekleştirmekteyiz aynı zamanda istediğiniz ebatlarda ürünlerin üretimini özel üretim olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Biz Neler Yapıyoruz

Ortam Akustiği

Gürültü yankı izolasyonu istediğimiz ortamlardan rahatlıkla kullanabiliriz. Gürültü problemi olan bir ev evde dışarıdan gelen ve komşulardan gelen sesler bizleri rahatsız etmektedir. Buna çözüm olarak ses izolasyonu firması olan Turkish Acoustic son derece kaliteli ve sertifikalı ses yalıtımı malzemeleri ile karşınızdadır.

Ses İzolasyonu

Eski yapılarda duvarların ince olması nedeniyle duvarlardan gelen sesler aynı odadaymışsınız gibi etki oluşturabilmektedir. Ses geçişlerine engel olmak adına Ses İzolasyonu ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Ses izolasyonlarına çözüm bulmak istediğinizde en doğru çözümleri Turkish Acoustic' de bulabilirsiniz.

Akustik Dekorasyon

Dekoratif görünüme sahip olan akustik izolasyon malzemeleri daha az akustik değer sağlayacak şekilde duvarlarınızda hoş görünüme sahip olacak şekilde üretimini gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede daha uygun bütçelerde duvarlarınızda dekoratif görünüm elde edebilirsiniz.

Ses İzolasyon Kabinleri

Şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. Ofis içerisinde toplantı ve iş görüşmelerinizi daha sakin ve eğlenceli bir ortamda ve bağımsız bölüm ve odada yapmak isteyenler için tasarlanmış ses yalıtımlı akustik kabinler, farklı renk ve opsiyonlarda üretilmektedir.

TAKIMIMIZ

Ekip Arkadaşlarımız

Onur Keçe

Onur Keçe

Web Tasarım

Mustafa Bak

Yönetici

HIsham Megahed

Founder

John Doe

Engineer

Kullanıcı Yorumları

Müşteri Geri Bildirimleri

Bu zamana kadar çalıştığım en mütevazi firmalardan bir tanesi kendilerine başarıların devamını diliyorum yaşadığımız tüm sorunlara anında destek olup müşteri memnuniyetinin zirvesini yaşatıyorlar teşekkürler Turkish Acoustic hep güzel kalın

Can Kahraman
İnşaat Mühendisi

Ürünler birçok firmaya göre çok kaliteli hatta sınıfının en iyisi denilebilir, ürün temini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiş olup, çok samimi bir şekilde yardımcı olundu.

Tuba Özdemir
Avukat

Akustik panel temini gerçekleştirdim ve panel üzerinde kullanılan akustik kumaşlar olağanüstü güzel görünüme sahip aynı zamanda yalnızca satış değil müşteri memnuniyetine çok fazla önem veren bir firma.

Canan Yılmaz
Diş Hekimi

Referanslarımız

Bulunduğumuz Projeler

Tüm Ürünlerimiz

Kapat / Close

Dil Seçenekleri / Language Selection